O nas / Про нас

O przedszkolu

Przedszkole Miejskie nr 121 w Łodzi położone jest w samym centrum osiedla Żubardź. Dysponuje pięcioma oddziałami przedszkolnymi, stwarzając rodzinną i przyjazną atmosferę, gdzie każde dziecko może czuć się dobrze i bezpiecznie.

W trosce o bezpieczeństwo podopiecznych, w placówce został założony monitoring oraz wprowadzone specjalne procedury przyprowadzania i odbierania dzieci, a także określone godziny otwarcia i zamknięcia obiektu.

Działalność przedszkola ukierunkowana jest na dziecko, jego potrzeby i wszechstronny rozwój osobowości.

Oferta edukacyjna stwarza warunki do działań twórczych, zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności i kształtowania osobowości i samodzielności. Stosowane metody pracy, programy
i nowatorskie rozwiązania gwarantują wysoką jakość edukacji w przedszkolu.

Placówka promuje zdrowy styl życia. Posiłki spożywane przez dzieci są smaczne i zdrowe. Zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo i opiekę w oparciu o zasady wynikające z Konwencji Praw Dziecka.

Przedszkole przygotowuje dzieci do podjęcia nauki w szkole, kształtując ich postawę społeczną, moralną, prozdrowotną i proekologiczną oraz wspiera rodziców w wychowaniu i poza przedszkolnej edukacji.

Nauczyciele pracują z pasją, dbając o dobry wizerunek placówki, czego dowodem jest dobra opinia oraz zadowolenie ze strony rodziców z osiągnięć i postępów edukacyjnych dzieci.

Про дитячий садок

Міський дитячий садок № 121 у Лодзі знаходиться в самому центрі садиби Жубард. Має п’ять відділень дитячого садка, що створює сімейну та дружню атмосферу, де кожна дитина почувається добре та безпечно.

В інтересах безпеки зборів у закладі передбачено моніторинг та особливі процедури приведення та забирання дітей, а також певні години роботи та закриття закладу.

Діяльність дитячого садка орієнтована на дитину, її потреби та всебічний розвиток особистості.

Освітня пропозиція створює умови для творчої діяльності, здобуття знань, розвитку навичок та формування особистості та самостійності. Використовувані методи роботи та програми
та інноваційні рішення гарантують високу якість навчання в дитячому садку.

Заклад пропагує здоровий спосіб життя. Страви, які їдять діти, смачні та корисні. Ми забезпечуємо дітям безпеку та турботу на основі принципів Конвенції про права дитини.

Дитячий садок готує дітей до навчання в школі, формує їх соціальні, моральні, оздоровчі та екологічні позиції, підтримує батьків у вихованні та поза дошкільною освітою.

Педагоги працюють із захопленням, дбаючи про імідж закладу, про що свідчить добра думка та задоволення батьків навчальними досягненнями та успіхами дітей.