Ogólnopolski Program Edukacyjny "Alfabet Logopedyczny"

Luty 2024

Dzieci losują karteczki z zadaniem do zaprezentowania. Nauczyciel odczytuje hasło, a dzieci pokazują jak wykonują daną czynność, np. „Pokaż jak… wąchasz kwiatki”.

Styczeń 2024

Wykonanie przez dzieci kolejnego zadania projektowego: „G - gimnastyka buzi i języka”. Dzieci grając w memory wykonywały ćwiczenia buzi i języka.

Grudzień 2023

Wykonanie przez dzieci kolejnego zadania projektowego: „C - Celinka”. Dzieci powtarzały onomatopeje przed pokolorowaniem wybranego pola.

Listopad 2023

Wykonanie przez dzieci uczęszczające na zajęcia logopedyczne zadania projektowego „A - ale plama”. Dzieci nabierały powietrze nosem i dmuchały przez słomkę rozdmuchując farbę.

Październik 2023

Wykonanie przez dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne zadania projektowego „B jak Biedronka”. Dzieci przenosiły kropki na biedronkę za pomocą powietrza wciąganego przez słomkę.